Menu

ZNOVÍN ZNOJMO

ZNOVÍN ZNOJMO - vína hrdá na svůj původ

Zadavatel: ZNOVÍN ZNOJMO a.s.
Url:www.znovin.cz
Cíl: Redesign webu s orientací na zákazníka.

Ocenění:
WebTop100 2011 - Speciální cena – Designová trefa

Dodané služby:

  • analýza a návrh funkčnosti webu
  • grafické zpracování
  • redakční systém pro správu obsahu
  • internetový obchod (eShop)
  • naplnění obsahu stránek
  • údržba webu (správa webu)

Otevřít webovou prezentaci

Realizace:
Martin Vlk: „Spolupráce se Znovínem je pro nás srdeční záležitostí. Spolupracujeme již 8 let a za tu dobu jsme si ke Znovínu vytvořili takřka mateřské pouto. Proto jsme u vytváření v pořadí již 4. redesignu neponechali nic náhodě. Samotné realizaci předcházely měsíce příprav, návrhů, debat a dohadování o tom co, jak a kde vylepšit, upravit a změnit tak, aby s webem byl spokojen nejen klient, ale především koncový uživatel (zákazník eshopu) a samozřejmě my.
www.znovin.cz je jedním z mála webů, kde jsme dostali od klienta plnou důvěru a měli jsme po celou dobu realizace volnou ruku. Za to děkujeme a jsme přesvědčeni, že jsme jeho důvěru nezklamali.“

ZNOVÍN ZNOJMO
Eva Gargelová: "Líbí se mi, že webProgress umí okamžitě reagovat na naše podněty. Při naší dlouhodobé spolupráci pozoruji, že se jeho tým neustále vzdělává a nové poznatky uplatňuje v praxi. Oceňuji pružnost, kreativitu a profesionalitu, se kterou přistupují k zadání. Lidi z webProgressu s nadšením přijímají nové výzvy. Přesvědčili mě o tom mimo jiné při redesignu našich stránek. S potěšením můžu konstatovat, že nám předali řešení nových stránek, které nadmíru splnilo moje očekávání, ba co víc, dokonce ho předčilo. Je mi potěšením pracovat s takovým týmem."