Menu

Naše služby

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Existují dva typy webových stránek: ty od nás a ostatní. Netvoříme obyčejné internetové prezentace, které jsou jen hezké pro oko. Vytváříme souhru detailů a prvků, která každého návštěvníka chytí a nepustí. Systém, díky kterému zákazník přestane jen hledat informace a začne se bavit a zajímat. Takový uživatel se potom rád vrací, protože návštěva vašeho webu pro něj není jen standardní nuda, ale objevování nového.

Internetový obchod (e-shop)

Internetový obchod (e-shop)

I vám se stává, že navštívíte eshop, kde nakoupíte jednou, ale ve svých "oblíbených" máte jeden, kde jste utratili už nejednu výplatu? Čím to je? Dobrý eshop nesmí jen nabízet zboží. Musí ho prodávat, musí zákazníka chytnout a nepustit. Musí ho bavit, musí se v něm dobře orientovat, najít to, co hledá. I my jsme zákazníci eshopů a věřte, víme, jak udělat takové, co skutečně prodávají a ne jen nabízí.

Poradenství, konzultace

Poradenství, konzultace

Nejsme tu od toho, abychom vás poučovali nebo zahrnovali množstvím odborných termínů a výrazů, jejichž obsah je bez dobré myšlenky nulový. Chceme být vaším partnerem. Naše ambice je vypít s vámi dobrou kávu a poslouchat vás. To je jediná cesta k tomu, abychom dokázali vymyslet řešení, které vám peníze ne utratí, ale vydělá. Takže: "Dáte si esspresso nebo latté?"

Internetový marketing (SEO,PPC)

Internetový marketing (SEO,PPC)

Chcete na internetu dělat reklamu nebo marketing? Chcete, aby na vaše webové stránky chodili jen "návštěvníci" nebo návštěvníci, co se vrací? Nebudeme vám říkat, jak peníze za internetový marketing utratit, ale víme jak je investovat a získat zpět mnohem více. To je cesta k úspěchu a rozdíl mezi dobrým a špatným marketingem.